ShoutBox
  Novosti   Momčadi   Povijest   Igralište   Uprava   Sponzori   Galerija   Download   Kontakt

KOLIKO VAS IMA

FINALE KUPA NA CENTRALI!

U nedjelju, 1. lipnja 2008. igrat će se finale Kupa Nogometnog saveza Zagrebačke županije. Na igralištu NK Jaske na „Centrali“ sučelit će se Vinogradar i Polet iz Buševca.

Pozivamo sve navijače Vinogradara na dođu u nedjelju na „Centralu“ podržati voljeni klub. Ovo je završnica bitke za titulu koja traje cijelu sezonu, pomognite svojim dolaskom i glasom Zelenima da ostvare pobjedu te na taj način osvoje novi trofej koji će krasiti vitrine Mladine!

Sigurno neće biti lako…

Polet trenira bivši trener Vinogradara Damir Petravić koji će sigurno biti posebno motiviran protiv bivšeg kluba, a i bez obzira na trenera, Polet je dobra momčad koja se neće samo tako predati već se boriti svih 90 minuta.

Bili vi samo ljubitelj nogometa ili navijač Vinogradara, nije bitno…dođite u nedjelju na „Centralu“ na nogometni spektakl!

Slijedeća utakmica
Utakmica

SLIJEDEĆA UTAKMICA ::
01. lipanj 2008. 17:00 sati
VINOGRADAR : POLET

Tablica

1. Croatia Sesvete 66

2. H. Dragovoljac   64

3. Istra 1961         58

4. Pomorac           49

5. Vinogradar        44

Tehnička izvedba: Omikron, © 2006.